Silikonové Vánoční Stromeček, Formy, Vánoční Ozdoby, Epoxidové Pryskyřice Řemesla Formy

Nové

134.31 Kč

Popis:

VYSOCE KVALITNÍ SILIKONOVÝ MATERIÁL: Tyto pryskyřice licí formy jsou vyrobeny z odolného silikonového materiálu, velmi flexibilní a snadno čisté, se to opakovaně, s transparentní vzhled, můžete se podívat na dně, když proces projektu.

VHODNÉ PRO RŮZNÉ LICÍ MATERIÁL: Tyto licí formy jsou kompatibilní s většinou pryskyřicemi nebo jinými odlévání materiálů, jako jsou epoxidové pryskyřice, polyesterové pryskyřice, mýdla, vosku, svíčky atd. Můžete přidat nějaké pryskyřice, pigment, pryskyřice, barviva a vložte si různé druhy zdobení nebo plniva, ideální pro výrobu odrazky, pryskyřice šperky, závěsné ozdoby, bytové dekorace, těžítka, kyvadlo, umělecké projekty atd.

PRYSKYŘICE LICÍ FORMY ideální pro DIY pryskyřice drahokamy, mugle, křišťálové koule, těžítko, vosk, svíčky, koupelové bomby, ruční mýdla, přívěsek ozdoby, domácí dekorace, umění, projekty, atd. Práce s epoxidové pryskyřice, polymer hlíny, gumy, pasty, vosk, mýdlo

SNADNÉ SKLADOVÁNÍ A PÉČE: Prosím, ukládat pryskyřice formy v pokojové teplotě místě, vyhněte se před přímým slunečním zářením.Čištění těchto silikonových forem s mýdlovou vodou.

Ideální pro výrobu Štědrý Den doma stolní psací stůl dekorativní pryskyřice řemesla, kancelář, pokoj dekorace a tak dále.

Specifikace:

Materiál: Silikon

Barva: Bílá

Dno Formy Velikost: 10x10 cm/3.94x3.94inch; 15x15 cm/5.91x5.91inch; 20x20 cm/7.87x7.87inch

Vánoční Strom Velikost: 29x28 cm/11.42x11.02inch; 34x28 cm/13.39x11.02inch

Balíček Zahrnuje:

3 Kusy Okraj Formy

2 Kusy Vánoční Strom

Poznámka:

Prosím, dovolte trochu rozdíl vzhledem k manua l měření.

Barva může být mírně odlišné, protože různé monitor.Díky!!!

Štítky: xr telefon případě hershey.

Typ Velkoobchod No
Původ KN(Původu)
Sada Typ No
Číslo Modelu Formy

Napsat svou recenzi!

Silikonové Vánoční Stromeček, Formy, Vánoční Ozdoby, Epoxidové Pryskyřice Řemesla Formy

Napsat svou recenzi!

Související produkty